Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa https://sklep.techemznaki.pl/tasma-ostrzegawcza-zolto-czarna od ponad 20 lat . Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najlepszej klasy, które spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów na rynku, korzystamy z innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym świetle , na co znacznie wpływa pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki powinno się chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie odszukają Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszelkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wymagania ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

biznes
Projektowanie stron Szczecin
Metody odchudzania