Kozetki rehabilitacyjne dobrze sprawdzają się zarówno w salonach masażu jak i gabinetach lekarskich. Leżanka do rehabilitacji są zaplanowane w taki sposób, aby komfortowo pracowało się na nich fizjoterapeutom, jednak również chory w momencie masażu czuł się dobrze.
Leżanki rehabilitacyjne możemy rozbić na dwie części:

  • 1. kozetki rehabilitacyjne normalne bez zaawansowanego wyposażenia
  • 2. leżanki rehabilitacyjne elektryczne, jakie możemy spotkać szczególnie w prywatnych gabinetach.

Jak każdy pewnie z nas wie leżanka do rehabilitacji to meble, na których sprawdzamy chorego. Występują też na uczelniach czy w placówkach medycznych. Standardowe wyposażenie normalnej – leżanka do rehabilitacji to partia do leżenia oraz stabilne nogi, jakie mają określone antypoślizgowe zabezpieczenie. Kozetki rehabilitacyjne możemy natrafić w wysoce rozbudowanej formie czyli elektryczne. Na pewno różnią się one wartość, gdyż ilość funkcji może być poprzez nas doprecyzowana. Leżanki rehabilitacyjne można dopasować do zabiegu czy potrzeb pacjenta, również pod względem ustawienia linii zagłówka, wyliczyć również – leżanka do rehabilitacji 1 sekcyjna, 2 sekcyjna, 3 sekcyjna lub 4 sekcyjna. Którakolwiek z grup potrafi się dodatkowo rozkładać na kilka części. Im stół posiada więcej sekcji i ma więcej części, tymże jest niezmiernie mobilny i praktyczny. Regulowany zagłówek umożliwia badanie chorego i przygotowywanie zabiegów także w pozycji półleżącej, jak i poziomej. Barwy – leżanka do rehabilitacji są tutaj niezwykle różnorodne. Możemy dobrać ze zwykłych odcieni lub dokupić droższe obicie. Kozetki rehabilitacyjne mają również możliwość malowania proszkowego nóg na wybrany przez nas odcień, który będzie nam odpowiadał do wnętrza. Jest toż natomiast kolejna możliwość za jaką musimy zapłacić. Na rynku oczywiście możemy spotkać kozetki rehabilitacyjne używane. Jest to doskonała alternatywa dla osób jakie otwierają gabinet i nie mają pieniędzy na nabycie nowej.

Stawki na 100% będą niższe, a część gabinetów po prostu nie może pracować bez niej. Powinniśmy mieć na uwadze, że z rozwojem lat jak każda rzecz ulega zużyciu i jeżeli zdecydujemy się na nabycie używanej leżanki musimy ją odpowiednio sprawdzić, a najkorzystniej poprosić o Fv kupna. Leżanka do rehabilitacji zakup jej innowacyjnej to zalety takie jak całkowita jej sprawność techniczna pod każdym względem, bez ryzyka niekontrolowanego rozluźnienia się części łóżka, co potrafiłoby skutkować uszkodzeniem ciała. Leżanki rehabilitacyjne https://med-store.pl/pokaz-produkt/stacjonarna-2-sekcyjna-kozetka-rehabilitacyjna-sumer-kr/2507 możemy znajdować według naszych potrzeb. Powinny być one przystosowane do spraw szpitala, gabinetu, pracy rehabilitanta, lecz także potrzeb i wymagań chorych. Leżanka do rehabilitacji należy poprzedzić wyłonieniem kryteriów, którymi są maksymalne obciążenie, zakres wysokości, wielkość blatu oraz zastosowanie. Te wszystkie funkcje umożliwią nam odpowiednią pracę z chorym, oraz samemu cierpiącemu na odczuwanie lżejszego dyskomfortu podczas badania. Kozetki rehabilitacyjne jest ich rzeczywiście spory wybór na rynku i każdy odnajdzie dla siebie adekwatną. Ja proponuję nabycie ich w supermarketach komputerowych, ponieważ jest ich tam najwięcej zarówno pod względem funkcjonalności jak również doboru odcieni.