Czym są bańki chińskie gumowe? Są to okrągłe bezogniowe bańki. Skonstruowane są z gumy i dzięki swojej budowie potrafią one zasysać powietrze pod ciśnieniem. Bańki chińskie lecznicze można rozłożyć na szklane, sylikonowe czy gumowe. Zwykle są oferowane w zestawach. Możemy sklasyfikować bańki chińskie gumowe duże, które stosowane są na duże partie ciała, jak i małe, które używa się do masażu twarzy. W zamierzchłych czasach bańki chińskie lecznicze były zazwyczaj szklane, gdzie pomagały one w leczeniu rożnego rodzaju infekcji. Teraz także używa się szklane bańki chińskie lecznicze, jednak coraz mniej. Gumowe bańki chińskie są zazwyczaj do masażu i walki z pomarańczową skórką.
Bańki chińskie i lecznicze stosuje się zazwyczaj na takie schorzenia jak: długi kaszel zapalenie stawów infekcje górnych drug oddechowych zapalenie oskrzeli Gumowe bańki chińskie jak je używać? Na zasadnie podciśnienia skóra jest zassana do wnętrza bańki. Należny uważać, aby gumowe bańki chińskie nie przynosiły nam bólu, gdyż zrobią się nam na ciele siniaki po zabiegu. Im ogromniejsze wytworzone ciśnienie tym pozytywniejszy skutek, jednak nie możemy odczuwać bólu w trakcie zabiegu.

Bańki chińskie gumowe przesuwamy po ciele, jednak przed zabiegiem pamiętajmy żeby użyć odpowiedniego kremu. Powierzchnia musi być właściwie natłuszczona. Podciśnienie powoduje podrażnienie zakończenia nerwów, natomiast dzięki temuż lepszy przepływ krwi w masowanych miejscach. Przed masażem musimy zanurzyć gumowe bańki chińskie w gorącej wodzie, dzięki czemu będą nadzwyczaj miękkie. Miejmy na uwadze, aby zachować wyjątkową ostrożność przy zabiegu środkowych stron ud, gdyż są to miejsca bardzo delikatne i| potrafią pojawić się na nich niechciane siniaki. Czas zabiegu to jakieś 20 minut, jednak na starcie jeśli jest to pierwszy raz, zabieg musimy ograniczyć. Bańki chińskie lecznicze, aby zdjąć ze skóry, należy lekko podważyć kciukiem. Masaż powinniśmy przeprowadzać regularnie co jakieś 2-3 dni, przez okres minimum miesiąca.
Bańki chińskie lecznicze są niezwykle proste w użytkowaniu. Wystarczy dokładnie oczyścić skórą, nakremować i zacząć zabiegu. Potrafimy je stosować na dowolnej partii ciała. Miejmy na uwadze jednak, aby gumowe bańki chińskie https://med-store.pl/pokaz-produkt/banki-chinskie-gumowe-jian-shen-guan-niebieskie-4-szt/2230 wybrać dobrej wielkości. Bańki chińskie gumowe plusy. Rezultaty zabiegu potrafimy zaobserwować już po kilku tygodniach. Bańki chińskie lecznicze pomogą nam w wymodelowaniu sylwetki, pozbyciu się skórki pomarańczowej czy poprawy krążenia krwi. Będą również idealnie sprawdzać się przy masażach kręgosłupa. Bańki chińskie gumowe możemy używać w mieszkaniu lub pójść na serię profesjonalnych zabiegów do przychodni. Wykwalifikowany fizjoterapeuta na 100% wykona zabieg wedle ustalonych procedur, a my w ciągu masażu zrelaksujemy się i odpoczniemy. Osoby, które chorują na nadciśnienie lub są w podeszłym wieku winny unikać masaży. Gumowe bańki chińskie są coraz bardziej znane, a efekty są naprawdę świetne.