Bańki chińskie gumowe ciesz się coraz większym zainteresowaniem. Wyniki są naprawdę szybkie również potrafimy je zaobserwować już po kilkunastu tygodniach stosowania. Bańki gumowe nie tylko uelastyczniają skórę ud lub brzucha, ale też pozwalają wyrzeźbić naszą sylwetkę, a przede wszystkim zniwelować cellulit – bańki gumowe na cellulit. Masaż dokonuje się także na bóle mięśni i dobrze rodzi sobie w zniwelowaniem bólów kręgosłupa.
Bańki chińskie gumowe jak wyglądają?
Bańki gumowe to kategoria baniek próżniowych, których metoda , toż zaciąganie tkanki pod powstałym ciśnieniem. Są one najczęściej zrobione z gumy czy sylikonu, jednak ponadto możemy spotkać takie zrobione ze szkła lub bambusa. Bańki gumowe na cellulit występują w różnorodnych kształtach, dzięki czemu potrafimy dopasować ich moc do wskazanej przez nas partii ciała:

Bańki gumowe na cellulit jak korzystać?

  • 1. Przed przystąpieniem do zabiegu, skóra winna być dokładnie natłuszczona właściwymi preparatami do masażu lub zwykłą oliwką.
  • 2. Bańki gumowe na cellulit przytwierdź do wyselekcjonowanej partii ciała i usuń nadmiar powietrza. Kształt który posiadają bańki chińskie gumowe zezwala regulować siłę z którą bańka gumowa jest zasysana do ciała.
  • 3. Czas masażu jest zależny od partii ciała. Masaż bańką chińską powinien trwać od 15 do 30 minut. Można go powielać nie częściej niż co 2-3 dni. Cała seria zawiera zazwyczaj około 10 zabiegów.
  • 4. Zbyt duża moc użyta przy masażu może wywołać powstanie wybroczynów w miejscach delikatnych jak np. wetrze ud.

W jaki celu są używać bańki chińskie gumowe?
Bańki gumowe na cellulit są niezwykle efektywnym sposobem do konfrontacji z tłuszczem czy cellulitem. Jest toż metoda nieinwazyjna i dostępna, więc coraz więcej kobiet z niej korzysta. Bańki gumowe na cellulit są niedrogie, a masaż już po kilku spotkaniach przynosi rezultat. Dzięki niemu nasza twarz staje się elastyczna i napięta, a skórka pomarańczowa zaczyna znikać. Masaż poprawia mikrokrążenie i zwalcza tkankę tłuszczową, a cera robi się przyjemniejsza i silniejsza.
Bańki gumowe są także wykorzystywane w łagodzeniu dolegliwości bólowych. Niwelują bóle kręgosłupa, ale także zmieszają napięcie spowodowane siedzącym sposobem życia. Masaż nie powinien być robiony, u osób z wadami postawy.
Masaż bańką chińską w kierunkach medycznych potrafimy użyć w:

  • dolegliwościach kręgosłupa (mięśniowopochodnych);
  • dolegliwościach mięśniowych;
  • dolegliwościach płucnych;
  • problemach ukrwienia danej okolicy.

Czy bańki gumowe na cellulit możemy używać sami w mieszkaniu?
Zapewne tak, lecz przed masażem powinniśmy się stosownie do niego przygotować. Oczyścić, wysuszyć ciało, jak też odpowiednio ją nawilżyć olejkami gdy np. jojoba, kokosowy. Bańki gumowe powinny posiadać temperaturę około 40 stopni, więc odpowiednio jest ją przed zabiegiem zmoczyć w gorącej wodzie. Następnie postępujemy jak w wyżej opisanych punktach. Jednak powinno się mieć na uwadze, żeby zabieg wykonywać zawsze w kierunku sera. Dlatego bańki chińska gumowa winnym być zasysane w najniższym miejscu oraz kulistymi ruchami masaż powinien być prowadzony w górne partię ciała. Miejmy na uwadze, że pojedynczy masaż nie zrobi cudów powinniśmy zmienić przede wszystkim nawyki żywieniowe, aby efekty były faktycznie wyjątkowe.