Stół rehabilitacyjny to nieodzowny element wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych, masażu, a też gabinetów kosmetycznych. Niezmiernie ważne jest toż, żeby przed nabyciem wybrać właściwy polski stół do rehabilitacji, odpowiedni dla pacjenta, lecz również ułatwiający pracę fizjoterapeuty.
Jak wybrać wśród tylu ofert stół do rehabilitacji, który zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania?
Należy odpowiedzieć na kilkanaście poniższych zagadnień:
Jakie przeznaczenie będzie miał stół rehabilitacyjny? Na samym początku należy stwierdzić, gdzie stół do rehabilitacji będziemy używać czy stacjonarnie tylko w klinice, czy jednak będziemy podróżować do klienta. Polski stół do rehabilitacji stacjonarny wykorzystany jest tylko w gabinetach czy instytucjach medycznych. Taki stół do rehabilitacji jest większy, posiada stabilniejszą formę również o wiele większą funkcjonalność. Jego zasadnicza wadą jest waga, jest on po prostu ciężki także nie można go przenieść. Stół do rehabilitacji stacjonarny możemy zakupić z znaczniejszą ilością punktów, jakie na pewno ulepszą nasz komfort pracy. Regulowana wysokość lub dobre ułożenie zagłówków, pozwoli bowiem na izolację danych obszarów ciała i ćwiczenie wybranych mięśni. Funkcja fotela pozwoli nam podniesienie pacjenta do pozycji siedzącej, która również jest szczególnie wygodna.

Stół do rehabilitacji z możliwością sterowania na pilota stał się bardzo popularnym rozwiązaniem wśród rehabilitantów. Musimy pamiętać, że polski stół do rehabilitacji może również składać się z 5-7 cześć, wykorzystywany jest on zwykle w terapii manualnej. Dlatego określenie charakteru pracy przez rehabilitanta ma także istotne znaczenie. Stół do rehabilitacji przenośny, na pewno będzie posiadał niewielką użyteczność w porównaniu do stołu stacjonarnego. Stół rehabilitacyjny przenośny charakteryzuje się:

  • Niską wagą
  • Lekką ramą
  • Mobilnością
  • Kosztem stołu

Ważna funkcja stołu do rehabilitacji to również jego złożenie, jakie musi odbywać się szybko i łatwo. Regulacja takiego stołu rehabilitacyjnego jest też ważnym czynnikiem wyposażenia. Powinien mieć wygodny pokrowiec i wózek do transportu, aby łatwo można było spakować polski stół do rehabilitacji i zawieźć do klienta. Polski stół do rehabilitacji a walory estetyczne? Ważne jest żeby stół rehabilitacyjny https://med-store.pl/stoly-do-masazu-i-rehabilitacji/7, który jest w strategicznym punkcie gabinetu wyróżniał się wysokimi walorami estetycznymi. Kolor stołu winien pasować do wnętrza, a produkt zastosowany do wyrobu stołu winien być stworzony ładnie. Dobry stół do rehabilitacji jest nie tylko ładny i nowoczesny wygląd, lecz również świadczy o prestiżu naszego gabinetu. Komfort pacjenta, a polski stół do rehabilitacji. Duży blat, na pewno będzie dostępniejszy dla pacjenta do leżenia. Blaty jakie posiada stół do rehabilitacji to średnio 60 cm może być powiększony o kolejne 20 cm lub nawet może mieć szerokość 90 cm. Pianka im jest ona grubsza, tymże kobieta masowana na stole odczuwał korzystniejszy komfort. Pianka nie wypływa znacząco na wagę stołu, zatem możemy również nabyć bardziej ekskluzywny przenośny stół do rehabilitacji. Kupując idealny dla nas stół do rehabilitacji winniśmy również zwrócić uwagę na ochronę. Ile trwa, czy będziemy mogli przedłużyć czas gwarancyjny, jaki jest serwis itd. Stół do rehabilitacji musi być nie tylko odpowiedni dla pacjenta, lecz również dla kobiety dokonującej masaż. Dlatego przed zakupem warto jest zapoznać się z opiniami o wybranym przez nas modelu lub zapytać o detale w supermarkecie.