Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz szerszą sławą. Mikro- nakłuwanie to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na który decyduje się bardzo duża liczba osób. Ale jak dobrać roller z igłami do twarzy, aby realizował nasze oczekiwania oraz nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Ale który wybrać dla nas. Nie jest to zwykłe zadanie|, ale miejmy na uwadze że roller z igłami do twarzy ma zwykle za zadanie masaż oraz świetnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak większość spośród nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te elementy mają wpływ na wyniki naszych zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to główne założenie rollerów. Pobudzaj one syntezę kolagenu, dzięki czemu nasza cera staje się miękka i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z zastosowaniem dobrych kremów, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Oczywiście wiele gabinetów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, natomiast jeśli planujemy i rozumiemy dokładnie jak możemy go wykonać sami w domu. Roller z igłami do twarzy winien mięć odpowiednią wielkość igieł. Jeśli zależy nam na okolicach oczu igły nie powinny być większe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego toniku, a następnie użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia perfekcyjnego twarzy
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy wytrzymali na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, który działa już po kilku minutach.
  • Później podajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na twarz. Roller z igłami do twarzy powinien być również rolkowany pod odpowiednim kątem, aby jak najlepiej serum mogło wniknąć w głąb skóry. Podczas zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po ukończonym zabiegu powinno się zdezynfekować twarz oraz roller z igłami do twarzy i włożyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na twarz powinno się położy krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować liczne wybroczyny, które jednak po paru dniach same się wchłoną. Należy też stosować kremy mocno nawilżające. Wynik syntezy kolagenu jest długofalowy i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg potrafimy realizować co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg potrafimy realizować nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób potrafimy realizować nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg robimy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia znakomite wyniki. Cera staje się jędrniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie stają się mniej widoczne. Zabieg jest wyjątkowo popularny i uzyskałem grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy nabyć w markowych sklepach medycznych.