Coraz więcej pań nawet tych zgrabnych boryka się z problemem cellulitu. Jego zmniejszenie nie jest błyskawiczne. Na szczęście wiele klinik kosmetycznych proponuje zabiegi, które w łatwy sposób ułatwią Ci go zniwelować. COMPEX elektrostymulatory doskonale nadają się do tego zadania. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zmniejszy skórkę pomarańczową, lecz też zmniejszy ból w strefach pleców czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to właściwie jest? Jest to jeden z najatrakcyjniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pozytywny efekt organizmu przez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i rozluźnia.

Kiedyś taki zabieg można było zrobić jedynie w specjalnym gabinecie. Teraz COMPEX potrafimy kupić i zrobić zabieg samemu w domu. COMPEX jak pracuje? Jest to wyjątkowo łatwe narzędzie, które wysyła prąd poprzez elektrody nalepione na części ciała. Możemy wyróżnić dwa zasadnicze rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego rodzaju urządzenia posiadają dwa style pracy, Więc aby wykonywać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch innych urządzeń. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 są to najbardziej rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich zwykle sportowcy, lecz też doskonale sprawdzają się w rehabilitacji jak również przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy zakupić w sklepach medycznych. Kluczowe jest abyśmy dobrali prawidłowe narzędzie do swoich oczekiwań. Nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze. Warto tutaj zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je dostać w dwóch wersjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego modelu, do dyspozycji będziesz miał różne funkcje MI. Jest to innowacyjna technika, jaka sama zoptymalizuje narzędzie do stanu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko wykorzystywana za pomocą specjalnego sensora, który znajduje się na drugim przewodzie. Pomiar mięśnia jest dokonywany w określonym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł dokonuje pomiaru na od razu w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim terminiesą zauważalne rezultaty? W ciągu wykorzystywania urządzenia potrafisz już zauważyć np zmniejszenie dyskomfortu. Ale jest to rezultat tylko chwilowy. Na 100% przyniesie ulgę. Ale aby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX stosować często. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest wskazany:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • osłabienie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • ból szyi ból pleców
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX czy warto? Jeżeli masz jeden z nazwanych kłopotów, warto na 100% kupić sprzęt i systematycznie używać go w domu. Wyniki są niewątpliwie błyskawiczne. Ale jeżeli na raka, masz rozrusznik serca czy padaczkę przed jego używaniem powinieneś skonsultować się z doktorem. Te przypadłości niewątpliwie dyskwalifikują cię do stosowania COMPEX.