Bańki chińskie masaż twarzy jest szczególnie atrakcyjny w naszym kraju. Musimy także spotkać się z nazwą „facial cupping” , jednak aby masaż dawał efekty należy go dokonywać systematycznie i jeżeli nie mamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają kształt grzybka, a pierwsze wiadomości o nich potrafimy odnaleźć już w starożytnym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego możliwością może być znany masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w czasie masażu używa się jednak dodatkowe urządzenia – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez naciśnięcie bańki. Wykonane są one ze określonej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki robią się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy ułatwią nam się odprężyć, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w ciągu masażu zmniejsza się. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak stosować? Na samym wstępie musimy odpowiednio zmyć makijaż. Możemy do tego wykorzystać mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku preparaty. Musimy też zastosować piankę lub tonik, aby nasza cera miała doskonałe PH. Cerę powinno się doskonale nawilżyć, aby bańki mogły się po niej przesuwać płynnie. Do tego zabiegu możemy używać równe skoncentrowane olejki, jakie w ciągu masażu wchłonie nasza cera. Bańki chińskie do twarzy na samym wstępie używa się je w taki sposób aby zachęcić prace głównych naczyń limfatycznych. W następnych etapach bańki chińskie na twarz https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 stosuje się od środka do zewnątrz tak aby odprowadzić nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy okrężnymi ruchami. Po zabiegu cera jest lekko zarumieniona. Dzieje się tak, ponieważ mocno pobudzamy krążenie krwi w tych częściach. Jeżeli w czasie zabiegu czujesz ból powiedz, aby lekarz podniósł troszkę bańki tak, aby dostało się do niej powietrze. Nie winnaś już później odczuwać bólu. Bańki chińskie masaż twarzy zazwyczaj trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego miejsca, cery klienta także takich działań dodatkowych, jak masaż odprężający po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich skutków możemy się spodziewać po ich używaniu:

  • zniwelowanie zmarszczek
  • Wpłynie na naprawę elastyczności i jędrności cery,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • Poprawi ukrwienie tkanek

Rezultaty dostępne są już po około 1,5 miesiącu używania.

Bańki chińskie masaż twarzy możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość winna być przystosowana do indywidualnej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po ukończonym zabiegu, można nałożyć maskę, która dodatkowo podtrzyma rezultatów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich używać.?

  • cera naczyniową
  • żylaki i dolegliwości układu krążenia,
  • innego rodzaju nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Jeśli już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, iż ich funkcjonowanie daje efekty, jednak musimy na nie poczekać. Warto jest zwykle wykonać zabieg relaksujący po masażu, byśmy mogli poczuć się w całkowicie odprężeni.