Cellulit jest problemem wielu pań. U kobiet ukazuje się obecnie najszybciej, bo za jego powstanie są odpowiedzialne żeńskie hormony płciowe estrogeny. W bitwie z nim doskonale sprawdzają się bańki chińskie do masażu na cellulit. Bańki chińskie na cellulit są metodą mało agresywną, ale powinno się znać jakie dopasować i jak je używać. Na skórkę pomarańczową idealnie sprawdzają się bańki gumowe, bezogniowe. Ich historia sięga blisko 3000 tysięcy lat i pochodzą one z Chin. Bańki chińskie antycellulitowe są w różnych rozmiarach. Małe mają wielkości około 2 cm największe dochodzą do 10 cm. Zabieg nimi polega na wytworzonym podciśnieniu. Bańka chińska antycellulitowe zasysają skórę, powodując szybki masaż tkanki i intensywniejsze krążenie. Rezultatem tego jest mocniejsza przemiana materii i rozbijanie tkanki tłuszczowej. Warto także zauważyć, że zabieg przywraca skórze jędrność i elastyczność. Bańki chińskie do masażu na cellulit powodują, że przemiana materii robi się błyskawiczna. Toksyn i zbędnych produktów przemiany materii są wydalone z układu co zapobiega w sposób szczególny pojawienie się cellulitu. Bańki chińskie do masażu na cellulit także redukują tkankę tłuszczową, kształtują sylwetkę, a co najważniejsze regulują gospodarkę wodną ciała.
Bańki chińskie antycellulitowe kiedy rozpocząć masaż?
Na samym wstępie skóra powinna być dokładnie oczyszczana i osuszona. Aby bańki chińskie do masażu na cellulit zdały egzamin skóra potrzebuje być też dobrze nakremowana za pomocą oliwki. Dobrze sprawdzą się tutaj naturalne preparaty ja olejek jojoba. Później przyłożymy bańkę odpowiednich rozmiarów do wybranej partii uda i przechodzimy do zabiegu. Powietrze powinno się zassać tak by w bańce wytworzyła się próżnia. Istotne jest, by bańkę przesuwać, a nie przyciągać do góry. Należy też myśleć o możliwości wymiany ciśnienia zasysania mniej lub bardziej uciskając bańkę.

Taki zabieg powinien trwać mniej więcej 30 minut. Przenigdy nie wykonywać zabiegu bańką chińską na stojąco – wtedy siła grawitacji ciągnie limfę i krew w dół, więc zabieg nie przynosi pożądanych rezultatów.
Bańki chińskie do masażu na cellulit jakie dają wyniki?
Bańki chińskie cellulit zapewniają wyjątkowo obiecujące efekty, jeżeli masaż przeprowadzany jest często. Już po kilku tygodniach widoczne jest powstrzymanie się cellulitu, natomiast po około 6 miesiącach pełny jego zanik. Bańki chińskie antycellulitowe na 100% posłużą nam zniwelować skórkę pomarańczową, ale pamiętajmy, że naturalna dieta, też przyczyni się do jego zniwelowania. Dlatego, że podczas trzymania diety usuwana jest tkanka tłuszczowa, która jest początkiem cellulitu. Poza tym zdrowa dieta, wartościowa w należyte wartości kaloryczne, działa na poziom i kondycję skóry. Stosowanie bańki chińskie do masażu na cellulit na 100% dobrze wpłynie na nasze zdrowie, zawsze pamiętajmy, że ruch fizyczny jest wyjątkowo potrzebny, aby tkanka tłuszczowa powoli zanikała.