Wałek igłowy uniwersalny to fantastyczne narzędzie o dużym spektrum zastosowania. Został zauważony i jest wykorzystywany przez rehabilitantów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez sporo kobiet jest niedoceniony, gdyż jego igły nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, jaki ma na swojej powierzchni specjalne igły. Wypustki mogą być zrobione z metalu lub sztucznego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm ma również funkcyjną rączkę, która pozwala prowadzenie rolki z wypustkami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 może posiadać różnie położone wypustki, jakie tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej cery. Dlatego jest on chwalony dla ludzi ze cerą delikatna. Igły i wypustki sprawiają, że powiększa się przepływ krwi i limfy oraz zwiększa dopływ tlenu do mięśni, co przyspiesza naprawę i odbudowę tkanek.

Wałek wieloigłowy lyapko jest wykorzystywany do penetracji większych mięśni, aby bardziej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie zrobić gładki roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie oddziaływać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Kolce na wałeczku są specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o trafianie w znaczące punkty. Do obciążeń dochodzi głównie podczas ćwiczeń i wykonywanych treningów nieregularnie. Zatem w tym przypadku świetnie sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, jaki nie tylko rozluźni nasze mięśnie, ale również przez nakłuwanie naszej cery powiększy ukrwienie wybranych partii ciała. Wałek igłowy uniwersalny przykładamy do bolącego miejsca i rozpoczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy czuć dyskomfort Tego typu masaże nie należy często do miłych, a odczuwany ból może sprawiać nam dość istotny dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to wiele zalet z jego używania

  • usuwa cellulit
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • zmniejsza stres
  • polepsza przepływ krwi
  • zmniejsza występowanie kontuzji.
  • automasaż robiony za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz pobudza produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm wykorzystuje się bardzo szybko i każdy spośród nas może go nabyć w specjalistycznym sklepie. Wartość jego nie jest wysoka, a efekty masażu odczujemy już po 10 minutach używania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga dobrej umiejętności i zrozumienia reakcji naszego ciała. Możemy wybrać wałek lyapko średni z mniejszą ilością igieł, dla dziewczyn, które nie używały go jeszcze, natomiast bardzo by chciały spróbować. Ilość i uporządkowanie igieł jest tu wyjątkowo istotne i każdy powinien dopasować optymalne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji też powinna być dopasowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest regularnie jednak również poprzez ludzi rozpoczynające przygodę ze sportem.