Elektrostymulator COMPEX to zabieg fizjoterapeutyczny, który polega na stymulacji określonych nerwów lub mięśni, które przez wygenerowany impuls elektryczny wywołuje skurcz. Elektrostymulatory COMPEX to zupełnie oryginalna i bezpieczna metoda walki z bólem. Elektrostymulator mięśni COMPEX stosowana są w naszym kraju od niedawana, ale dzięki temu, że urządzenia są ogólnodostępne, ktokolwiek z nas może je nabywać oraz stosować sam w domu. COMPEX może być użytkowany w domu i jest w 100% bezpieczny.
Elektrostymulator COMPEX https://med-store.pl/elektrostymulatory/18 możemy podzielić je na 2 rodzaje:

 • TENS – stosowana do niwelowania bólu. Świetnie sprawdza się przy bólach reumatycznych, a także przy złamaniach.
 • EMS – przekazuje impuls do nerwów motorycznych doskonale sprawdza się przy urazach i do pobudzenia mięśni u kobiet leżących. Niweluje też powstanie zakrzepicy po wszelkich zabiegach.

COMPEX jest fantastycznym sposobem na poprawienie u siebie

 • ukrwienia
 • działania mięśni po zabiegach
 • łagodzenia ból
 • przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej
 • rozwijania masy mięśniowej

Stymulacja TENS jest polecana w przypadkach redukowania czucia bólu:

 • po operacjach/zabiegach
 • przy fizjoterapii
 • fantomowego
 • przy złamaniu

Celem terapii EMS jest: wsparcie i rozbudowanie danego mięśnia lub grup mięśni. Elektrostymulator mięśni COMPEX jak leczą? Elektrostymulator COMPEX zasadniczo wykorzystuje się tutaj COMPEX TENS, który redukuje ból jednak pamiętajmy, że go nie likwiduje. Elektrostymulator mięśni COMPEX wywołują skurcze mięśniowe wymuszane impulsami elektrycznymi. Skurcze mogą przyjmować charakter masażu rozluźniającego mięśnie i polepszającego samopoczucie.

COMPEX mini sprawdza się też perfekcyjnie przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Impulsy jakie są generowane przez COMPEX powodują skurcz odpowiednich mięśni. By wykonać skurcz nasz układ potrzebuje wziąć energie i dzięki temu spala on nadmiar tłuszczu. Elektrostymulatory COMPEX nigdy nie zastąpią nam ćwiczeń i potrafią wyrzeźbić jedynie niewielką grupę mięśni. One samo jako narzędzia są po prostu stosunkowo niewielkie. Nowoczesne i nieskomplikowane w eksploatacji stymulatory są znakomitym rozwiązaniem dla poszukujących sprzętu do terapii elektrostymulacją EMS w domu też w przychodniach medycznych. Rzeźbienie sylwetki użycie – elektrostymulator mięśni compex staje się coraz bardziej rozpowszechnione, a dzięki nowej aparaturze także wyjątkowo skuteczne. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi wśród dziewczyn to brzuch, uda i pośladki. Elektrostymulator COMPEX leczenie nietrzymanie moczu. Ten środek za pomocą COMPEX staje się szczególnie znany w rehabilitacji urologicznej. Terapia ma za zadnie ćwiczenie trudno dostępnych mięśni Kegla u kobiet. Elektrostymulatory COMPEX używane są zwykle u osób po męczących porodach lub zabiegach. Naturalna stymulacja tej partii mięśni niestety jest bardzo trudna i tu z odsieczą przychodzą nam elektrostymulator mięśni COMPEX, które zachęcają je do pracy zapobiegają nieprzyjemnym skutkom ich osłabionej siły mięśniowej.