Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo staje się coraz bardziej znana. Akupresura wywodzi się z Azji i polega na nacisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest bardzo bezpieczna w stosowaniu, a wykorzystywana jest zwykle do leczenia bóli przewlekłych np karku. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat stosowana do walki z dyskomfortem pleców. Została wymyślona przed lekarzy. Pierwsze wieści o akupresurze możemy już spotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco opiera się głównie z maty i dodatkowo możemy do zestawu zakupić poduszkę, która również pokryta jest kolcami.
Czym kierować się przy doborze maty? Są 3 główne czynniki, które mogą mieć wpływ na nasz wybór. Pierwszy spośród nich to jaki rozstaw wypustek posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej wielkość i materiał spośród którego została stworzona. Mata do akupresury eco jak sama nazwa pokazuje została zrobiona z produktów ekologicznych głównie z lnu i włókna kokosowego. Kolce są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być wykorzystywana przez kilka osób. Jeśli idzie o rozstaw wypustek im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie lepsza w działaniu.

Zazwyczaj posiadają one około 4 tys wypustek ale są i takie, które posiadają ich aż 8 tys. jeśli przed jej nabyciem winniśmy wsiąść po uwagę ból jaki często taka mata do akupresury eco możne u nas wywołać. Jeśli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to winni je najpierw przetestować i wyszukać taką jaka nam najlepiej odpowiada. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może mieć również rożną wielkość. Jeśli chcesz ją używać w mieszkaniu i nacisk ma być na wiele punktów akupunkturowych to polecam dużą matę. Jeśli mata do akupresury eco ma być przez ciebie zabierana do pracy lub na siłownię i planujesz nią niwelować ból w niewielkiej części to możesz śmiało kupić niewielką matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub pokrowiec, dzięki której szybko spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie skuteczna przy:

  • bólach kręgosłupa (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • migrenach, porannych sztywnościach karku,
  • bólach kończyn,
  • stanach ogólnego wykończenia oraz osłabienia naszego ciała,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt ma również przeciwwskazania które są skierowane do pań w ciąży, jak również osób, które mają otwarte rany. Mata do akupresury eco nie tylko ułatwi złagodzić cierpienie oraz obniżyć napięcie mięśniowe, ale po takiej terapii Twoje ciało jest, odprężone i wypoczęte . Normalnie powinniśmy jej użytkować około 20 minut dziennie. Pamiętajmy jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być używana regularnie. Osoby młode na samym wstępie mogą czuć ból, ale łatwo do niego się przyzwyczajają, a po paru sesja będzie on już znaczniemniejszy.