Bańki próżniowe możemy napotkać w różnych wielkościach, służą one głównie do radzenia sobie z bólem karku czy walki z cellulitem. Bańki 12 sztuk możemy spotkać się z zbiegami realizowanymi w gabinetach kosmetycznych, jednak jeśli zaznajomimy się z kilkoma zasadami, możemy sami stosować je w mieszkaniu. Bańki próżniowe zwane inaczej bezogniowywmi potrafią być w rozmaitych kształtach, dzięki czemu łatwo je dopasować do masowanej powierzchni. Inne bańki 12 sztuk będą stosowane na uda, a inne na ramiona. Bańki próżniowe https://med-store.pl/pokaz-produkt/banki-prozniowe-plastikowe-z-pompka-zestaw-12-szt-profilowane-i-klasyczne/1910 ich historia siego ponad 3 tysiące lat. Kiedyś zwykle były wykorzystywane do łagodzenia dolegliwości bólowych i redukowania nadmiernego napięcia mięśni. Dzisiejsza medycyna pozwala je stosować na całym ciele. Dzięki nim umiemy w oryginalny i szybki sposób pozbyć się cellulitu i wyrzeźbić sylwetkę. Podstawowe zalety bańki chińskiej do masażu ciała:

  • – polepsza ukrwienie
  • – rozbija nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową
  • – pomaga pozbyć się martwego naskórka
  • – uelastycznia skórę- widoczne ujędrnienie
  • – wzmacnia skórę
  • – polepsza się mikrokrążenie

Bańki 12 sztuk jak rozpocząć masaż. Na samym wstępie możemy przede wszystkim doskonale umyć całe ciało lub wyselekcjonowaną partie i ją nawilżyć. Do tego doskonale nadają się takie preparaty, jakie w swoim składzie mają także aktywatory spalania tkanki tłuszczowej. Jeżeli ma to być podstawowy zabieg powinniśmy użyć dobrej jakości oliwki. Bańki próżniowe również na zewnątrz możemy naoliwić. Pamiętajmy, że zabieg powinno się wykonać w kierunku serca zatem od spodu do góry. Wykonywać kuliste ruchy.

Bańki 12 sztuk musisz nimi dobrze zassać powietrze, ale tak żeby po masażu nie powstały krwiaki. Jeśli zabieg będzie za silny również w jego przebiegu będziemy czuć ból co jes niepotrzebne. Jeżeli tak się stanie bańki próżniowe powinniśmy lekko oderwać od skóry aby zmniejszyć, i delikatnie ją odessać. Najwspanialsze efekty uzyskamy wtedy, gdy bańki 12 sztuk będziemy stosować regularnie. Powinniśmy wykonać serie masaży w odstępach 2-3 dniowych. Bańki 12 sztuk dają naprawdę spektakularne wyniki i w łatwy i szybki sposób możemy wyrzeźbić naszą sylwetkę. Bańki próżniowe to zabieg szybki do przeprowadzenia, a także bezpieczny. Nie potrzeba odrywać bańki umieszczonej na ciele, by zmienić ciśnienie w niej panujące. Dzięki temu zyskuje się jeszcze ciekawsze skuteczności terapeutycznej. Należy mieć na uwadze, aby bańki 12 sztuk nie stawić na kręgosłupie, powinno się ustawiać je w regularnych rzędach, w odległości około jednego centymetra od siebie. Jeżeli bańki próżniowe stawiamy u chorego z choroba powinno się po zabiegu pozostać w domu. Nie wolno nam wychodzić na zewnątrz, gdyż może się to dla nas skończyć zapaleniem płuc. Bańki 12 sztuk maja zalety takie jak brak ognia przy masażu, który w wielu kobietach powoduje strach. Ten element jest kluczowy podczas przeprowadzania masaży w miejscach, gdzie niedozwolone jest wykorzystywanie ognia.