Wałek dr lyapko jest to aplikator, jaki cieszy się coraz liczniejszą sławą. Jego nazwa wzięła się od uznanego Dr Nikolay Lyapko, jaki nie tylko jest dobrym specjalistą, ale osobą niezwykle lubianą w świecie refleksologii. Wałek dr lyapko miał wspomóc fizjoterapię, poprawić nasze nastawienie. Pierwszy aplikator został zrobiony w 1988 roku. Wraz z postępem jego struktura oraz materiał dostosowywał, aż do tych które współcześnie możemy kupić w sklepach medycznych. Wałek dr lyapko możemy obecnie dostać w 5 generacji, nie posiada zamienników. Jest to niepowtarzalny projekt. Wałek dr lyapko https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/30 jak wygląd.? Wałek dr lyapko, który wystawiony jest z gumy, pokryty dedykowanymi igłami. Wypustki są stworzone z takich metali jak: miedź, żelazo, cynk, nikiel czy srebro. Wałek dr lyapko może mieć różne kształty. Zwykle możemy poznać: Wałek dr lyapko do buzi 3,5 mm. Jest to urządzenie poręczne, z jakim każdy bez kłopotu sobie poradzi. Ujędrnia, napina skóra, polepsza stymulacje kolagenu. Wałek dr lyapko uniwersalny 3,5 mm Wałek dr lyapko duży 5,0 mm ten wariant używamy na wyższe części ciała jak uda. Pozwala zachować młody wygląda skóry. Pozwala w walce z cellulitem. Wałek dr lyapko plusy jego użytkowania:

  • usuwa cellulitem
  • poprawia przemianę materii
  • ujędrnia i napina skórę
  • poprawiausprawnienie trawienia – aplikatory usprawniają pracę jelit, wątroby lub też żołądka.
  • działa przeciwbólowo, szczególnie w przypadku rwy kulszowej
  • poprawia ogólny stan zdrowia, dlatego w długiej perspektywie możemy odstąpić od tabletek przeciwbólowych.
  • pomaga nam się zrelaksować
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • zmniejsza opuchlizny oraz stany zapalne,
  • poprawia stan skóry oraz odmładza ją.

Wałek dr lyapko jak wpływa na nas? Spore znaczenie ma tu wielkość wałka do zakresu używania także liczby wypustek. Wałek dr lyapko wywołuje reakcję miejscowo-odcinkową oraz ogólną. W miejscu, w jakim będziesz wykonywać masaż, szybko zobaczysz pierwsze wyniki.

Ujędrniona, lepsza i młodziej wyglądająca skóra bez rozstępów i skórki pomarańczowej. Wałek dr lyapko powinien być wykorzystywany dokładnie co najmniej 10 minut na każdej masowanej partii ciała. Określony okres jego stosowania jest uzależniony od preferencji i doświadczenia bólowego osoby masowanej. Jeżeli wałek dr lyapko ma być używany do pleców winno się poprosić druga osobą do zrobieni masażu. Sami nie będziemy w stanie tego wykonać. Wałek dr lyapko bez kłopotu możemy korzystać sami w domu. Jednak zanim to wykonamy powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami. W momencie pierwszego użycia zauważymy jak wałek dr lyapko wpływa na niektóre przez nas część ciała. Na starcie masaż nie powinien trwać dłużej niż 5-8 minut, abyśmy się do niego nie zniechęcili. Możemy też zaobserwować, czy nie mamy po jego używaniu nie występuje się u nas reakcja alergiczna. Wałek dr lyapko to wyjątkowa również niezwykle prosta forma do poprawy elastyczności naszej skóry. Używanie go systematycznie faktycznie może przynieść rewelacyjne oraz błyskawiczne rezultaty.