Mata do akupresury na kręgosłup znakomicie nadaje się do walki z bólem pleców. Mata z kolcami 4fizjo, jak wybrać taką, która będzie dla nas odpowiednia. Nie jest to łatwy proces, gdyż wybór na rynku jest coraz większy. Mata z kolcami do akupresury winnym być one dobrane do stopnia zaawansowania użytkownika, wytrzymałości na ból. Osoby, które już używały maty mogą dobrać takie, które będą, silniej pobudzać punkty biologiczne. Mata z kolcami do leżenia będzie świetna dla dziewczyn początkujących, jakie powinny wybrać z mniejszą liczbą wypustek i stępionych końcówek. Mata do akupresury na kręgosłup jaki powinno się dopasować jej rozmiar. Na samym początku należy zastanowić się jaka części ciała i jakie punkty maja być pobudzane. Mata z kolcami 4fizjo, która ma wpływać na plecy i inne partie ciała winna być wielkich formatów. Ale jeśli interesuje nas akupresura tylko na jeden element więc powinniśmy nabyć mniejszą matę. Mata z kolcami do akupresury mniejszych wymiarów łatwo się zwija i możemy ją wziąć ze sobą do pracy. Będzie to dużą zaletą, bowiem będziemy mogli z niej korzystać w wielu miejscach. Mata z kolcami do leżenia podstawy działania. W chińskiej medycynie ludowej opisane jest, że punkty zwane jako ‘meridiany’ łączy je z przewodami przepływu energii ‘chi’. Ucisk odpowiedniego miejsca stymuluje nasze zakończenia nerwowe, rozluźnia także zmniejsza ból. Tak właśnie dział mata do akupresury na kręgosłup. Mata z kolcami 4fizjo główne korzyści ze użytkowania jej to:

  • Obniżenie dolegliwości bólowych
  • Rozluźnienie napiętych mięśni
  • Zwiększenie ruchomości w stawach
  • Stymulacja systemu nerwowego

Mata z kolcami do akupresury jak wybrać taką matę, żeby była dla nas właściwa. W zależności od miejsca, gdzie będziemy ja używać . Jeżeli chodzi o matę do stosowania prywatnego możemy nabyć ją z tkaniny, jeśli chcemy używać ją w gabinetach fizjoterapii winniśmy nabyć taką która jest wykonana z plastiku lub gumy. Powinniśmy ją zdezynfekować po każdym użytkowniku, w przypadku tkaniny nie będzie to możliwe. Mata z kolcami 4fizjo rodzaj kolców i ich połączenie Że już kiedyś ćwiczyliśmy na tego typu matach to możemy swobodnie zdecydować się na kolce zbudowane z metalu.

Ale ta mata z kolcami do akupresury jest dla osób zaawansowanych. Dla osób początkujących polecane są kolce gumowe lub plastikowe. Ich rozstaw jest różny. W tradycyjnych matach sięga od 4.9 do 5,9 mm. Przeznaczane są te maty dla osób chudych oraz dzieci. Jeżeli nie jesteśmy odporni na ból i rozpoczynamy nasza historię to powinniśmy wybrać maty o rozstawie od 6 do 8 mm. Mata z kolcami do leżenia a pozostałe akcesoria. Zazwyczaj możemy napotkać się z pakietem mata plus poduszka. Jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla dziewczyn, które pragną podwyższyć swoje skutki i mieć lepszy komfort. Poduszka zawsze winna być przystosowana do wzrostu. Mata z kolcami do akupresury zyskały w naszym regionie bardzo pochlebne opinie. Dzięki nim możemy wspomagać proces leczenia w warunkach mieszkaniowych. Mata do akupresury na kręgosłup czy warto ją posiadać – jak najbardziej tak.