Lyapko wałek do twarzy bez niklu powszechnie używany jest na rozmaite grupy ciała. Korzystnie jest masować miejsca takie jak, szyja, barki, twarz i nogi itp. Wałek lyapko bez niklu jest wykonany z małych igieł, które w tym wypadku nie zawierają niklu. Jest to niezmiernie istotne w przypadku ludzi z alergią, które są na niego uczulone. Dzięki przesuwaniu wałka tworzy się na jego końcach prąd galwaniczny, który przekazywany jest na skórę. Jego kluczowym założeniem jest stymulowanie skóry do wprowadzenia szybkich systemów naprawczych. Lyapko wałek do twarzy bez niklu świetnie sprawdza się właśnie do masażu mniejszych zakresów takich jak buzia. Normalizuje on napięcie i łagodzi drobne zmarszczki, a co najważniejsze pobudza syntezę kolagenu. Na twarzy powinno się używać igły od 0,2mm do maksimum 0,5 mm. Duże igły określone są do pozostałych części ciała takich jak plecy, barki. Tutaj możemy użyć – wałek lyapko bez niklu o igłach nawet 2 do 5 mm. Wszystko jest uzależnione od nas samych. Charakterystyczne jest także rozstawienie igieł w wałku. Lyapko wałek do twarzy bez niklu perwersyjnie zwiększa nasze nastawienie. Napięcie skóry jest o wiele mniejsze. Po zabiegu należy bardzo precyzyjnie nawilżać skórę i zazwyczaj zdezynfekować nasz wałek lyapko bez niklu. Bardzo doskonale sprawdza się także u pań borykających się z wypadaniem włosów. Już po paru sesjach widać stymulacje cebulek włosów. Po około 2 miesiącach możemy stwierdzić pojawienie się nowych „baby hair”.
Lyapko wałek do twarzy bez niklu https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-uniwersalny-z-iglami-35-mm-bezniklowy/3019 jak go wykorzystywać? Często przeprowadzenie masażu, jest uzależnione od wielkości igieł. Im mniejsze tym możemy zabieg powtarzać nawet co 2 dni. Jeśli mamy do czynienia z wypustkami od 1,5mm to zabieg nie powinien być przeprowadzany częściej niż co 3-4 tygodnie. Wałek lyapko bez niklu przeciwwskazania.

Jak każde urządzenie ma swoje atuty, jednak ma także minusy. U niektórych pań nie powinno się go stosować. Należą do nich:

  • kobiety u których toczy się choroba
  • mają niezagojone rany,
  • ostre stany chirurgiczne,
  • nowotwory,
  • I okres ciąży.

Lyapko wałek do twarzy bez niklu po każdym zabiegu winien być oczyszczany. Należy jednak używać takiego specyfiku, jaki nie zawiera alkoholu. Wiąże się to z tym|ostatnim|obecnym|aktualnym|owym|tymże|bieżącym, że guma na jakiej zamocowane są igły może po jakimś czasie ulec zniszczeniu. Jeżeli wałek lyapko bez niklu jest użytkowany przez nas w domu, wystarczy opłukanie go detergentem i włożenie go do firmowego opakowania. Wałek lyapko bez niklu świetnie sprawdza się przy niwelowaniu cellulitu. Jego regularne używanie u pań po 3 miesiącach przynosi odpowiednie wyniki. Przyrząd ma także specjalne wykorzystanie w zabiegach wyszczuplających i kształtujących sylwetkę. Lyapko wałek do twarzy bez niklu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wybór w hipermarketach jest niewątpliwie bardzo duży, zatem powinniśmy dostosować jego wykorzystanie do własnych potrzeb.