Roller z igłami do twarzy robi się szczególnie modny. Jeszcze parę lat temu kiedy na necie mogliśmy napotkać reklamy z ich wykorzystaniem, wiele z nas podchodziło do tego sceptycznie. Ale obecnie roller z igłami do twarzy cieszy się dużą popularnością. Na rynku pojawiło się także wiele modeli, jakie nie tylko różnią się między sobą długością igieł, lecz także marką lub odcieniem. Każda z nas może wyszukać idealny dla siebie. Roller z igłami do twarzy oddziałuje na podstawie mikronakłuć. Tworzą one kontrolowane reakcje zapalne, dzięki którym skóra błyskawicznie zaczyna produkować kolagen. Po zabiegu włókna kolagenowe tworzą się około 2-3 miesięcy Więc skutek nie będzie bezpośredni. Roller z igłami do twarzy lub powinien mieć jak dużo igieł. I tu pojawia się dość problematyczna kwestia. Jeśli nie mieliśmy nigdy do czynienia z rollerem powinien on mieć niewielką lub średnią ilość igieł. Wtedy masaż będzie mniej dotkliwy dla nas. Roller z igłami do twarzy , jaki ma okrągłe igły są bardzo korzystniejsze od igieł w trójkąty, jakie regularnie potrafią bardziej uszkadzać naszą cerę. Tak samo pokrycie igieł materiałem antybakteryjnym jest bardzo znaczące. Martwy naskórek nie powinien docierać do rollera.

Igły winnym być stworzone z materiałów taki jak tytan czy nikiel, by umożliwić 100% jakość oraz bezpieczeństwo. Roller z igłami do twarzy jeżeli posiada już tych igieł dużo aniżeli klasyczne, są one zawsze chudsze, aby wrażenia nie sprawiały nam kłopotu.
Roller z igłami do twarzy jak zrobić dobrze masaż samemu w mieszkaniu?
Na początku powinniśmy oczyścić prawidłowo twarz i nanieść na nią swój ukochany olejek. Najlepiej jeżeli będzie to serum, jakie ma nam poprawić jakość naszej cery. Następnie powinno się wziąć roller i zacząć masaż. Powinien on być realizowany od środka do zewnątrz również od góry do dołu. Są to wyjątkowo znaczące elementy posługiwania się rollerem. Nos powinno się masować od szczytu do góry czyli, aż do czoła. Roller z igłami do twarzy stosowany systematycznie może zmienić jakość naszej cery. Widoczne jest to jako spłycenie zmarszczek, cera robi się elastyczniejsza. Zauważalne jest również zmniejszenie cieni pod oczami. Roller z igłami do twarzy jak kształtuje się wartość i od czego jest uzależniona. Przede wszystkim od materiałów wykorzystanych do jego produkcji. Ważne jest by nie sugerować się tylko marką, lecz także dokładnie sprawdzić specyfikacje. Igły zbudowane z metalu, czy kamienna rączka na 100% sprawi, że zapłata będzie wyższa. Jednak jest to narzędzie, jakie będzie nam działać długo i nie wato na nim oszczędzać. Wybierając roller z igłami do twarzy na 100% po paru podstawowych zastosowaniach będziemy się czuli inaczej. Ważne jest, abyśmy robili masaż w mieszkaniu systematycznie. Możemy także zakupić ekstra ampułki do mezoterapii z danym zadaniem. Roller z igłami do twarzy jest rzeczywiście prosty, oraz szybki w użytkowaniu, więc warto jest go posiadać na swoim osobistym wyposażeniu kosmetycznym.